Автор Тема: AMT Pangea Ultima U2  (Прочитано 262 раз)

marianguitar

  • Newbie
  • *
  • Сообщений: 1
    • Просмотр профиля
AMT Pangea Ultima U2
« : Марта 24, 2024, 14:11 »
привет,
В мои руки попал AMT Pangea Ultima U2. Это отличная машина для своих размеров, но у меня есть несколько вопросов, если кто-нибудь сможет мне на них ответить:

1/Я хотел бы знать, можно ли переключать оба слоя в каждом патче через MIDI.

2/ Я обнаружил несколько функций, которых не вижу в majuala на страницах АМТ (более подробное описание). Есть ли более подробное руководство по диспозиции?

- Например, можно ли в Patchy менять слои местами?

- Или можно отдельные слои патча скопировать? Например верхний слой (канал) патча 04 к нижнему слою патча 10, а затем нижний слой (канал) патча 13 к верхнему патчу 13 (это были всего лишь примеры).

3/ Иногда создается впечатление, что "не сохраняются изменения", которые я внес и записал в патч.

что ж, спасибо тебе

* * *

Dostal som sa k zariadeniu AMT Pangea Ultima U2. Je to skvelá mašinka vzhľadom na jej rozmery, ale mám niekoľko otázok, ak by mi ich niekto vedel zodpovedať:

1/Chcel by som vedieť, či sa dajú cez MIDI prepínať aj obidve vrstvy v každom patchs.

2/ Objevil som niekoľko funkcionalit, ktoré v majuály na AMT stránkach nevidím (detailnejší popis) Je nejaký podrobnejší manuál k dispzícii?

- Napríklad či ide swapnuť vrstvy v Patchy?

- Alebo či sa dajú kopírovať aj jednotlivé vrstvy patchu? Napr. horná vrstva patchu (kanál) 04 do dolnej vrstvy patchu 10 a potom spodná vrstva (kanal) patchu 13 do vrchnej patchu 13 (to boli len príklady).

3/ Niekedy sa mi zdá, ako keby "nezapísalo zmeny" ktoré som urobil a zapísal do patchu.

Ďakujem




 

@Mail.ru